Wsparcie dla inwestycji

W Viverno zapewniamy wsparcie przy analizach źródeł OZE i kogeneracji.

Wspieramy w procesie pozyskiwania dofinansowań, a także składamy wnioski do odpowiednich urzędów i organów, w celu prowadzenia projektu.

Viverno to partner
przedsiębiorstw w tworzeniu
odpowiedzialnego
i konkurencyjnego biznesu.

Redukcja kosztów

Jak działamy?

Aby pozyskać wsparcie dla inicjatywy, najpierw przeprowadzamy audyt inwestycji. Sprawdzamy, jakie są parametry terenu lub obiektu, określamy potencjalne zagrożenia dla projektu, analizujemy wymogi, sprawdzamy jakie są w danym momencie dostępne możliwości dofinansowania. Działamy także poprzez określanie możliwości optymalizacji procesów i doradzamy w tym zakresie. Dzięki temu wiesz dokładnie, jak możesz zredukować wydatki związane z prowadzeniem działalności.

Dlaczego warto korzystać z naszego wsparcia?

Nieustanny rozwój technologiczny wymusza dostosowywanie się do zmieniającego się otoczenia biznesowego. Korzystanie z dofinansowania do inwestycji pozwala ciąć koszty i optymalizować procesy w firmie. Przejście na bardziej przyjazne środowisku rozwiązania, na które często można uzyskać dofinansowanie, jest obecnie bardzo dobrze postrzegane przez klientów, chętniej korzystających z usług firm dbających o środowisko. Posiadamy rozległe doświadczenie, swoimi umiejętnościami wspieramy kilkadziesiąt projektów dotyczących m.in. OZE i kogeneracji.

Umów się na rozmowę!

Dlaczego warto korzystać z naszego wsparcia?