Viverno to firma, która wspiera przedsiębiorstwa w osiąganiu wysokich wyników.

Nasi konsultanci przeprowadzają partnera przez kolejne etapy transformacji energetycznej.

 

Do głównych obszarów działań Viverno należą: analiza śladu węglowego, badanie efektywności energetycznej poprzez ekspertyzy oraz wprowadzanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, m.in. fotowoltaiki czy energii wiatrowej. Aby maksymalnie zminimalizować koszty przeprowadzonych operacji, Viverno działa kompleksowo: dba o pozyskiwanie stosownych dofinansowań m.in. poprzez białe certyfikaty, wspiera przy zrealizowaniu wszelkich formalności, przygotowanie dokumentów, opinii. Zapewniamy wsparcie zarówno przy inwestycjach jak i w szerszych działania strategicznych,

Viverno to partner
przedsiębiorstw w tworzeniu
odpowiedzialnego
i konkurencyjnego biznesu.

Redukcja kosztów

Nasze działania mają na celu redukcję kosztów oraz emisji w przedsiębiorstwach. Powierzenie swoich interesów Viverno to korzyści dla środowiska i wyników firmy.

Kierunkiem rozwoju firmy jest konsulting biznesowy, a zwłaszcza gospodarka obiegu zamkniętego, która łączy ekonomiczny dobrobyt z dbałością o aspekty środowiskowe.

 

Viverno pracuje na rzecz dużych, ale także małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z kadrą naukową i najwyższej klasy ekspertami z branży firma oferuje najwyższej jakości opracowania, których wyniki wpływają na długofalowy rozwój przedsiębiorstwa.

Nasze usługi