Blog

  • 10.04.2024 r.

Rusza druga edycja kredytu ekologicznego. Startujesz?

Już od 25 kwietnia do 2024 r. przez trzy kolejne miesiące będzie można składać wnioski o dofinansowanie w ramach kredytu ekologicznego. Już dziś przygotuj się do naboru z VIVERNO, aby uzyskać nawet 50 mln euro na wydatki kwalifikowane wpływające na zwiększenie efektywności energetycznej Twojego przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej
  • 04.07.2023 r.

Białe certyfikaty – zysk dla firm i korzyści dla środowiska

Bank BNP Paribas wspólnie z partnerem, firmą VIVERNO, ułatwia proces zdobycia "białych certyfikatów” - świadectw efektywności energetycznej, dzięki którym innowacyjne firmy mogą zyskać dodatkowe finansowanie dla swoich energooszczędnych projektów.

Czytaj więcej
  • 10.05.2023 r.

Aż 890 mln zł z Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki - VIVERNO pomaga firmom sięgać po te środki

Trwa nabór do ścieżki SMART w programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) na lata 2021-2027. Aplikacja jest wymagająca, ale przedsiębiorcy mogą liczyć na profesjonalne doradztwo VIVERNO. Nabór kończy się 30 października 2023 r., a do rozdysponowania jest 890 mln zł.

Czytaj więcej
  • 10.05.2023 r.

ESG nie jest o wydawaniu pieniędzy, ale ich zarabianiu w zrównoważony sposób

Jednym z najgorętszych trendów w biznesie ostatnich lat jest ESG, czyli niefinansowe czynniki prowadzenia firmy. Tempo rozwoju tej koncepcji jest ogromne, co widać po liczbie konferencji, webinarów czy nawet rekrutacji. O nowych wyzwaniach dla przedsiębiorstw wynikających z ESG z Jakubem Włodarczykiem, prezesem zarządu w VIVERNO, rozmawia Izabela Żylińska.

Czytaj więcej
  • 20.02.2023 r.

VIVERNO gościem CDP Europe Awards 2023

Jakub Włodarczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w VIVERNO, wziął udział w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń środowiskowych, jakim jest coroczne rozdanie nagród CDP Europe Awards.

Czytaj więcej