Białe Certyfikaty

Przed rozpoczęciem inwestycji możliwe jest pozyskanie dodatkowych funduszy.

Szansą na dodatkowe pieniądze są tzw. Białe Certyfikaty. Są to świadectwa efektywności energetycznej wydawane za uzyskany efekt energetyczny. Przyznaje się je jednorazowo.

Viverno to partner
przedsiębiorstw w tworzeniu
odpowiedzialnego
i konkurencyjnego biznesu.

Redukcja kosztów

Na co można uzyskać Białe Certyfikaty?

Białe Certyfikaty można zdobyć na przedsięwzięcia, które pozwolą na oszczędność energii, a także poprawią efektywność energetyczną. Do systemu kwalifikują się jedynie inwestycje planowane, na które nie zostały jeszcze podpisane umowy na realizację.

 

Białe Certyfikaty są wystawiane na wymianę oświetlenia, wymianę lub instalację izolacji termicznej rurociągów, odzysk ciepła, modernizację sprężarek powietrza, modernizację systemu chłodniczego, modernizację wentylacji, modernizację lub wymianę kotłów czy też modernizację lub wymianę linii energetycznych, a także na inne działania z zakresu poprawy efektywności energetycznej.

Białe Certyfikaty – pomożemy w zdobyciu dotacji

Zastanawiasz się, czy dana inwestycja kwalifikuje się do systemu Białych Certyfikatów? W Viverno pomożemy to sprawdzić – przygotujemy wszelkie wnioski, audyty oraz przeprowadzimy cały proces zdobycia dodatkowych środków finansowych. Białe Certyfikaty to nie tylko potwierdzenie efektywności działań, ale także szansa na zyskanie pieniędzy na inwestycję.

Umów się na rozmowę!

Białe Certyfikaty – pomożemy w zdobyciu dotacji