Blog

  • 20.10.2022 r.

Dekarbonizacja produkcji żywności

27 października 2022 r. w Warszawie odbędzie się II Kongres Produkcji Podstawowej, podczas którego przedstawiciele VIVERNO wygłoszą aż dwie prelekcje w ramach sesji „Energia dla wsi”.

Czytaj więcej
  • 30.09.2022 r.

Wspieramy młodych energetyków

27 września 2022 r. VIVERNO wraz z Kołem Naukowym Energetyków Politechniki Warszawskiej podpisało list intencyjny w zakresie wspólnej realizacji spotkań branżowych, organizacji konferencji oraz szkoleń.

Czytaj więcej
  • 12.09.2022 r.

VIVERNO wspiera branżę ziemniaczaną

W drugiej połowie sierpnia 2022 r. podczas XIX Krajowych Dni Ziemniaka – Potato Poland 2022 w Zamarte odbyła się bardzo ciekawa dyskusja, w której wziął udział Mariusz Gołębiewski, Project Manager ds. OZE, VIVERNO Sp. z o.o.

Czytaj więcej
  • 05.09.2022 r.

Czy ESG przekłada się na zysk firmy?

W przestrzeni szeroko pojętego biznesu skrót „ESG” jest obecny na ustach wszystkich. Wynika to nie tylko z coraz większej troski o środowisko i zrównoważonego rozwoju, lecz także z ekonomicznej kalkulacji. Im większa firma, tym większy nacisk kładzie na zmiany oraz zaprezentowanie swoich sukcesów na polu Environmental, Social and Governance.

Czytaj więcej
  • 05.08.2022 r.

Możliwości poprawy funkcjonowania urządzeń chłodniczych dla przemysłu

Tegoroczne fale upałów mają negatywny wpływ nie tylko na nasz komfort, ale także na nasze portfele. Okazuje się, że doświadczane przez nas bardzo wysokie temperatury stanowią problem także dla urządzeń chłodniczych, negatywnie wpływając na ich działanie.

Czytaj więcej